המשותף  בין בני ברק כושר גופני ויין 

המעשה שהיה כך היה: ב-8 בפברואר עליתי על אוטובוס לירושלים כדי לבדוק מה באמת קורה בקורקי, בר היין בבעלותו של אייל בוקסבויים ואביתר. נסעתי באוטובוס כי אשתי לא אוהבת כאשר אני נוהג לאחר שתיית יין .נאמר לי שהאוטובוס האחרון לתל-אביב עוזב בשעה 24:00 .לאחר בילוי נעים מאד ( מומלץ!) בקורקי יעקב אוריה החזיר אותי לתחנה כ-5 דקות לפני חצות.לתדהמתי התברר לי שהאוטובוס האחרון לתל-אביב כבר עזב...נותר אוטובוס לבני ברק...לבני ברק הגענו בערך ב-01:15 , ירדתי ופניתי לעבר רחוב רבי עקיבא.מאחר ולא כל כך הצלחתי לעצור מונית המשכתי ללכת לכיוון ז'בוטינסקי ומשם קפיצה קטנה ואני ברחוב בן גוריון, קניון איילון ולפני שהשעון הודיע על השעה 03:00 כבר הייתי בביתי ברמת אביב גימל.אז את מנת הכושר השבועית בהחלט סיימתי.ושכחתי להזכיר ,שכל אותה הדרך החזקתי בידי בקבוק יין שנתן לי יעקב לטעימה.

 

למחרת פתחתי את יצירתו של יעקב אוריה, הלא הוא האסיף , ראשית ארט נובו 2009 , כדי לבדוק האם היה שווה להיסחב עימו כל הדרך... הפתעה מאד נעימה חיכתה לי.

 

היין הוא בלנד של 35% שרדונה,25% ויונה, 20% סוביניון בלאן ו-20% סמיון.ליין מבנה ארומטי מעניין של אפרסקים, פרי הדר ( בעיקר אשכוליות), נגיעה של פירות טרופיים ופרחים לבנים.הגוף בינוני פלוס והטעמים של פרי הנוטה לבשל מאוזן היטב ע"י חמיצות פירותית .ליין טעמים ארוכים וסיומת קצת מרירה עם מרקם מורכב .יופי של יין-מרכב ואצילי.

 

  אני שמח שהתגברתי על הרצון לזרוק את הבקבוק מהגשר מול קניון איילון...

Edit Post Text

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com